Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
  KALENDARZ 2012
Kalendarz 2011

Termin nazwa imprezy Miejsce Organizator Info
07.01 Slezska Zimni Liga E4 przedłużony sprint Ostrava - Vyskovice Milan Svěchota fotki
15.01 Slezska Zimni Liga E5 klasyk Vrablovec u Hlučína Lucka Gruchalová fotki i mapy
4-5.02 MP w Ski-O - klasyk, średni Jakuszyce MKS Paulinum Jelenia Góra  
18-19.02 MP w Ski-O - sprint, średni, sztafety Krynki UKS "Trops" Białystok
19.02 Slezska Zimni Liga E6 Winter Beskid Cup - klasyk Świętoszówka - Grodziec Rafał Mastela
10.03 Slezska Zimni Liga E7 Josefovske Sprintovani - middle Ostrava - Bělský les Josef Juřeník
11.03 Slezska Zimni Liga E8 Mapovy Skelet - klasyk Karviná - Černý Les Zdeněk Juračka, Pavel Koláček
17.03 Slezska Zimni Liga E9 První jarní kufr - klasyk Opava Karel Jurčák
31.03 Z-C MSK - middle Opava TJ Slezan Opava RG fotki
31.03 Z-C MSK - nocny Opava POBO Opava RG fotki
1.04 Silesia Open IV - middle Jastrzębie-Zdrój SKOB Havirov + ZSZ-Jedynka J-Z RG fotki: 1 2 3
12.04 Katowicki Orienteering Popołudniowy Katowice Krzysiek Masny & S-ka
15.04 Wiosna z Orientacją Zdzieszowice LUKS Zdzieszowice
14-15.05 Puchar Podlasia w MTBO, KMP, PP - sprint, średni, klasyk Białystok UKS Trops Białystok
19.04 Pobino&Pokino Gliwice - Wilcze Gardło Wacek i Ula Czerkawscy  
20-22.04 Puchar Borów Dolnośląskich Żagań, Żary UKS Tukan Iwiny
28.04 Mistrovstvi MSK - middle ok.. Trinca Trinec
28.04 Mistrovstvi MSK - sprint ok.. Trinca Trinec
28.04-1.05 Grand Prix Mazowsza Wieliszew WKS Gwardia Warszawa
04-06.05 Hana Orienteering Festival Głuchołazy, Zlate Hory Hana Orienteering E1, E2, E3
12.05 Navigator III - Trail-O Łódź MKS Metalowiec Łódź  
17.05 Pobino&Pokino Gliwice - Szobiszowice Ola Domeradzka  
18-20.05 KMP I Runda Tomaszów Mazowiecki ŁOZBnO klasyk, sprint sztafety, klasyk, sprint
25-27.05 Puchar Śląska Opolskiego, MP, PN, PP, MMM - średni, sprint, sztafety, klasyk Zdzieszowice LUKS Zdzieszowice
25-27.05 Puchar Bałtyku Wejherowo UKS Siódemka Rumia  
31.05 Finał Wojewódzki IMS Lubomia SZOS  
31.05-03.06 World Cup MTBO - sprint, średni, klasyk Duszniki Zdrój, Zieleniec PZOS
1-3.06 MP Średni, Sprint, sztafety Luboń/|Poznań WKS Grunwald Poznań sprint, średni sprint, średni, sztafety
7-9.06 Puchar Pomorza MTBO, MP, PP - sprint, ultralong, średni Gdańsk PKO Harpagan Gdańsk  
8-10.06 PN w BnO Łódź ŁOZBnO klasyk, sprint klasyk, sztafety, sprint
16-17.06 MMM+Mistrzostwa Śląska - sprint, sztafety, klasyk Jastrzębie Zdrój UKS ZSZ-Jedynka J-Z fotki
21.06 Pobino&Pokino Zabrze - Rokitnica/Helenka Henryk Lebek
23-24.06 Puchar Ślęży Ślęża WKS Śląsk Wrocław
23.06 Z-C MSK - sprint x 2 E1 Pietrowice, Krnov Krnov
23.06 Z-C MSK - sprint x 2 E2 Pietrowice, Krnov Krnov
24.06 Mistrzostwa Żor Żory UKS Słoneczko Żory
30.06-02.07 Puchar Wawelu Ogrodzieniec WKS Wawel Kraków
29.06-01.07 Cena Stredni Moravy   KOB Konice
12.07 Pobino&Pokino Mikołów - Wygoda Mirek Dzik
12-15.07 Slovak Karst Cup, Grand Prix Slovakia - zawody towarzyszące JWOC Jahodna, Slovakia ATU Kosice
13-15.07 H.S.H. Vysocina Cup   OB. Chrast
20-22.07 Grand Prix Polski MTBO, PP - sprint, klasyk, średni Duszniki Zdrój, Zieleniec ZPOZOS  
26-29.07 Grand Prix Silesia Vidnava POBO Opava RG
27-29.07 Limanowa Cup X edycja Stara Wieś/Tymbark UKS Patria Młynne
23.08 Pobino&Pokino Knurów/Gierałtowice Romek Padula
17-19.08 Grand Prix Polonia Jelenia Góra/Podgórzyn MKS Paulinum Jelenia Góra   RG
24-26.08 Grand Prix Pomorza Sierakowice UKS Azymut 45 Gdynia
31.08-2.09 Cena východních Čech 2012  Seč Lokomotiva Pardubice
08-09.09 Cesky Pohar, Zebricek A, Zebricek B - Morava Nová Ves – lyžařský areál SKP Olomouc Magnus Orienteering 
8-9.09 Warsaw Orient Meeting Warszawa WKS Gwardia Warszawa  
13.09 Pobino&Pokino Gliwice - Trójkąt Bermudzki ???
15.09 Mistrovstvi MSK - klasyk   SKOB Ostrava  
14-16.09 KMP II Runda Nowy Sącz / Chełmiec UKS Patria Młynne  
22.09 Z-C MSK - middle   SKPG Vrbno  
23.09 Z-C MSK - middle   SKOB Frydek Mistek    
21-23.09 MP nocne, sztafeta sprinterska mix 2x2, klasyk Kwidzyń POZOS  
29.09 Grand Prix Lotna Zdzieszowice UKS Lotna Zdzieszowice
28-30.09 Puchar Warmii i Mazur MTBO, KMP, MP, PP - sprint, scorelauf, średni Ostróda UMKS Orkan Ostróda  
06.10 Mistrzostwa Śląska, Rybino - middle Rybnik  
13.10 Z-C MSK - klasyk   POBO Opava
13.10 Otwarte Mistrzostwa Gorzyc Czyżowice UKS Sparta Czyżowice fotki
14.10 Z-C MSK - sprint   TJ Banik Ostrava
14.10 MP Długodystansowy BnO + zawody otwarte Załęcze Małe MUKS Gliwice fotki
20.10 Z-C MSK - sprint   VSK VSB TU Ostrava
20.10 Mistrovstvi MSK - nocny   VSK VSB TU Ostrava
21.10 Puchar Beskidów Bielsko-Biała TKKF Beskidek Bielsko-Biała ZAWODY ODWOŁANE
10.11 Mistrzostwa Śląska - sprint Tychy HKBnO Tychy
10.11 Mistrzostwa Gliwic w Trail-O Toszek GKT Cyrkino Gliwice  
Legenda:
  zawody narciarskie Ski-O
  zawody rowerowe MTBO
  zawody zaliczane do Euroregionalnej Ligi BnO
bold zawody regionalne zaliczane do Klubowego Pucharu Śląska
bold zawody CTZ zaliczane do Klubowego Pucharu Śląska
zielone zawody rozgrywane na terenie Czech
czerwone zawody CTZ
 
strona www zawodów
   
 
regulamin
   
 
komunikat techniczny
   
 
lista startowa
   
 
międzyczasy
   
 
wyniki